Skontaktuj się z nami

Biała Podlaska
ul. Sidorska 2g
83 342 63 04
501 104 763

Darmowa Energia

null

System ogrzewania wody moc 1 kWp
Fotowoltaiczny system przygotowania ciepłej wody użytkowej to sposób na przygotowanie darmowej ciepłej wody użytkowej. System składa się z 4 modułów fotowoltaicznych o mocy 250Wp każdy, sterownika cyfrowego oraz systemu montażowego oraz okablowania.

Oferowane zestawy można zastosować jako zwykły elektryczny podgrzewacz wody. Pracują na zasadzie dwóch oddzielnych obwodów elektrycznych. Jeden z nich jest podłączony do standardowego gniazdka sieciowego, drugi zaś do wytworzonej z modułów fotowoltaicznych energii elektrycznej – prąd stały. Oba obwody mogą pracować jednocześnie lub każdy z nich osobno w zależności od wyboru ustawień na sterowniku.

Rozwiązanie takie zapewnia komfort dostępu do ciepłej wody użytkowej jednocześnie zapewniając minimalizację kosztów jej podgrzania.

System utrzymania zasilania
Oferowany zestaw utrzymania zasilania nie wymaga podpięcia do sieci energetycznej. Zasilany jest modułem fotowoltaicznym i zapewnia ciągłość pracy urządzenia odbiorczego dzięki zastosowanemu akumulatorowi gromadzącemu energię wytworzona przez moduł PV.

W skład systemu wchodzą: moduł polikrystaliczny 250 Wp wraz z okablowaniem, akumulator AGM VRLA 12V 55Ah, sterownik oraz zespół zasilania awaryjnego.